”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua ”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua
Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga
Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris

Alexandru Deaconu, delegat la o semifinală de cupă europeană

Fotbal Romania Publicat de Tudor Moisa pe 30 apr 2024

Managerul de implementare VAR în România, Alexandru Deaconu, a fost delegat de UEFA ca observator de arbitri la una din semifinalele UEFA Europa Conference League, informează FRF.

Deaconu va superviza brigada din Anglia ce va conduce manşa tur Fiorentina – Club Brugge, de joi, de la ora 22:00. În cealaltă semifinală, Aston Villa o întâlneşte pe Olympiacos.

La centru, în partida de la Florenţa, se va afla Michael Oliver, ajutat de asistenţii Stuart Burt şi Daniel Cook, de al patrulea oficial Andrew Madley, în timp ce în camera VAR se vor afla Christopher Kavanagh şi Jarred Gillett.