Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga
Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris
Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional” Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional”

Panagiotis Tachtsidis a primit o ofertă inedită

CFR Cluj Publicat de Tudor Moisa pe 4 mai 2024

Panagiotis Tachtsidis ar putea să o părăsească pe CFR Cluj, la finalul acestui sezon.

Din informaţiile apărute în presă, Dan Petrescu şi-ar dori să scape de mijlocaşul adus în această stagiune în Gruia.

În acest context, Vivi Răchiţă a venit cu o ofertă inedită pentru Tachtsidis. Fostul fotbalist a glumit pe seama grecului şi a spus că îl va lua la echipa de Old Boys a Petrolului Ploieşti.

Mai mult decât atât, Răchită a punctat că Tachtsidis ar evolua chiar şi în "repriza a treia".

”Pe Tachtsidis îl luăm noi. I-am făcut deja o ofertă la Old Boys Petrolul. Jucăm cu Old Boys Rapid şi cu naţionala artiştilor. Vine să joace 90 de minute, dar şi pentru repriza a treia îl luăm. Are calităţi mari.

Bea bine, cântă greceşte perfect. A spus şi Mutu că are mai multe goluri marcate decât are meciuri jucate în Serie A”, a spus Vivi Răchită, conform Fanatik.

Cotat la 800.000 de euro pe Transfermarkt, Panagiotis Tachtsidis a evoluat în 29 de meciuri în Superligă, marcând 6 goluri. De asemenea, fotbalistul în vârstă de 33 de ani a oferit şi trei pase decisive.