Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga
Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris
Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional” Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional”

VIDEO | Debut perfect pentru 'U' Cluj în 2021! 'Şepcile roşii' au urcat în zona play-off-ului, după victoria cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu

U Cluj Publicat de Andrei Ionascu pe 18 feb 2021

Universitatea Cluj a câştigat meciul din deplasare cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu, scor 2-1, în prima rundă din Liga a 2-a în 2021, în direct pe Look Sport. Echipa lui Flavius Stoican a pierdut locul 2 în clasament, în timp ce formaţia antrenată de către Costel Enache a ajuns în zona locurilor de play-off.

Portughezul Sergio Ribeiro a reuşit o ‘dublă’ pentru ‘U’ Cluj, în minutele 20 şi 76 (din penalty).

Daniel Paraschiv a înscris în minutul 77 pentru Viitorul Pandurii.

Pandurii: Rusu – Buleică, Băican (Buia 90′), Lixandru, Copaci (Gîrbiţă 66′) – Prejmerean (cpt.), Ţegle (Chiorean 72′) – Cioiu (Bădăuţă 66′) – Dragu (Vulpe 90′), Paraschiv, Şerbănescu.

U Cluj: Muţiu – Dican, Răuţă, Luchin (cpt.), Taub – Meşter (Sburlea 68′), Filip – Ribeiro (Pop 90+3′), Acka (Negrean 89′), Pîrvulescu – Golan (Gavra 68′)

‘U’ Cluj are două victorii din două meciuri în 2021, după succesul neaşteptat din Cupa României, 2-1 cu UTA Arad.