Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga
Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris
Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional” Ioan Ovidiu Sabău îşi ia revanşa în faţa Oţelului şi speră la cupele europene. ”Am putea încheia sezonul senzaţional”

VIDEO ǀ Egal dramatic obţinut de Lazio cu Torino. Ştefan Radu a fost rezervă

Lazio Publicat pe 17 apr 2022

Formaţia Lazio Roma, la care este legitimat Ştefan Radu, a remizat, sâmbătă seară, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Torino, într-un meci din etapa a 33-a a campionatului Italiei.

Lazio a obţinut un punct datorită golului marcat în minutul 90+2 de Ciro Immobile, după ce Torino a deschis scorul în minutul 56, prin Pellegri.

Ştefan Radu a fost rezervă.

Partidele Napoli – AS Roma şi Atalanta – Verona se vor disputa luni.

În clasament, lider este AC Milan, cu 71 de puncte, urmată în top 3 de Inter – 69 şi Napoli – 66. Lazio este pe 6, cu 56 de puncte, iar Torino pe 11, cu 40 de puncte.