Sorin Pop, campion cu Elcond Zalău şi apoi antrenor al echipei SCM Zalău, a decedat la doar 56 de ani Sorin Pop, campion cu Elcond Zalău şi apoi antrenor al echipei SCM Zalău, a decedat la doar 56 de ani
Ovidiu Popescu, ca şi semnat de formaţia importantă din Superliga. Se va bate la play-off în sezonul viitor Ovidiu Popescu, ca şi semnat de formaţia importantă din Superliga. Se va bate la play-off în sezonul viitor
Tiberiu Căpuşă a semnat cu FC Hermannstadt Tiberiu Căpuşă a semnat cu FC Hermannstadt
VIDEO | Jucătorii echipei Corvinul au dus Cupa României la Castelul Corvinilor. Sute de oameni i-au sărbătorit pe străzile Hunedoarei VIDEO | Jucătorii echipei Corvinul au dus Cupa României la Castelul Corvinilor. Sute de oameni i-au sărbătorit pe străzile Hunedoarei
VIDEO | Rapid - FCSB, astăzi, de la 21:00, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul orgoliilor pe Giuleşti. Echipele probabile! VIDEO | Rapid - FCSB, astăzi, de la 21:00, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul orgoliilor pe Giuleşti. Echipele probabile!
VIDEO | Tyson Fury lasă să înţeleagă că arbitrii i-au dat victoria lui Usyk din cauza războiului din Ucraina VIDEO | Tyson Fury lasă să înţeleagă că arbitrii i-au dat victoria lui Usyk din cauza războiului din Ucraina

VIDEO | Inter, executată de fostul jucător! Joao Mario reuşeşte hattrick-ul în mai puţin de o repriză

Champions League Publicat de Tudor Moisa pe 29 nov 2023

Inter, deja calificată mai departe în Champions League, a venit în vacanţă la Lisabona.

În minutul 34, tabela arătat deja scorul de 3-0 pentru Benfica, în partida de pe Prima Sport 2.

Toate golurile au fost marcate de Joao Mario, fost jucător la Inter.

Reuşitele au fost semnate în minutele 5, 13 şi 34.

Cu o victorie, Benfca ar rămâne în cursa pentru Europa League. În acest moment, deasupra portughezilor se află Salzburg, care are trei puncte după primele 4 etape şi joacă în această seară cu Sociedad.