Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele" Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele"
NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren" NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren"
OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu
Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră
Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie
Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători

”A fost gol valabil”. Dani Coman acuză, după eşecul cu Dinamo

Hermannstadt Publicat de Daian Cutu pe 27 feb 2024

Dinamo Bucureşti a câştigat pe teren propriu, 1-0, cu FC Hermannstadt, în al doilea meci al etapei a 28-a.

Dani Coman, preşedintele lui Hermannstadt, a răbufnit la finele partidei. Faza care l-a enervat pe oficial s-a petrecut în minutul 41, când nu a fost validat golul lui Ianis Stoica.

Coman a punctat că ar trebui luate decizii de arbitraj mai atent cu privire la echipele din afara Capitalei.

”A fost gol valabil, mai departe să ne spună cei de la VAR. Cred că ar trebui analizată fază asta mult mai atent, pentru că am pierdut 3 puncte care ne puteau duce în play-off.

VAR-ul ne ajută, dar înseamnă că arbitrii nu sunt bine pregătiţi. Sunt convins că în campionatul viitor vom avea un arbitraj mult mai bun. Trag un semnal de alarmă pentru că suntem o echipă din provincie şi ar trebui să fie mai atenţi cu noi”,
a fost răbufnirea preşedintelui de la Sibiu.