A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

Cristian Ciocan a fost învins de Joe Joyce, pe Wembley Arena, într-un meci la categoria grea

Box Publicat pe 3 iul 2022

Cristian Ciocan (34 de ani) a pierdut prin KO tehnic în repriza a patra meciul pentru centurile WBO International şi WBC Silver la categoria grea

În înfruntarea care a avut loc pe Wembley Arena, britanicul Joe Joyce (36 de ani) a început mult mai agresiv, punându-l în dificultate pe Cristian Ciocan, care a fost numărat pentru prima oară în repriza a treia.

În repriza a patra, Ciocan a fost numărat de două ori, iar atunci când a fost pus jos pentru a treia oară, arbitrul Victor Loughlin a oprit lupta, acordându-i victoria prin KO tehnic britanicului Joe Joyce, după numai un minut şi 20 de secunde scurse din repriza a patra.

Cristian Ciocan, care luptă sub numele Christian Hammer şi locuieşte în Germania, se află la a 10-a înfrângere în cariera de profesionist. Joe Joyce este neînvins, având 14 victorii, din care 13 prin KO.