Doi jucători de la Olympique Marseille, victimele unei tentative de furt de maşină Doi jucători de la Olympique Marseille, victimele unei tentative de furt de maşină
Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele" Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele"
NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren" NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren"
OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu
Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră
Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie

Rednic obţine o victorie pe deplin meritată cu Hermannstadt. ”Din punct de vedere fizic am dus-o bine”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 2 dec 2023

UTA a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, Hermannstadt, într-un meci din etapa a 18-a a Superligii, transmis în direct de către Prima Sport 2.

Au marcat Luckassen 79’ şi Micovschi 82‘.

Mircea Rednic s-a declarat fericit de rezultat şi a punctat că gazonul de la Oradea a dat mari bătăi de cap.

”Mie mi-a fost greu sa ajung pana la suporteri sa-i salut. Le-am zis ca avem 4 finale, sa le luam meci cu meci sa nu incepem iar să visăm să vorbim de obiective mari. E intre primele 3 echipe cu apărarea foarte bună. Nu e prima oară când marcăm pe final, a fost tot aici cu Dinamo cand am câştigat în minutele de prelungire.