Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele" Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele"
NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren" NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren"
OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu
Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră
Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie
Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători

VIDEO | BENFICA, NOUA REGINĂ A PORTUGALIEI

Video Publicat pe 20 mai 2019

Benfica a câştigat campionatul Portugaliei. Vulturii au ajuns la 37 de titluri, record absolut în istoria competiţiei interne. În 34 de etape, formaţia din Lisabona a bifat 28 de victorii, trei egaluri şi trei remize. FC Porto a terminat pe 2, la două puncte de Benfica. În ultimul joc, dragonii au învins-o cu 2-1 pe Sporting. Oaspeţii au deschis scorul prin Luiz Phellype. Hector Herrera a egalat în minutul 77. Golul victoriei a venit de la Jesus Corona, dintr-o foarfecă spectaculoasă.