A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

VIDEO | Juventus o duce rău! A pierdut iar în Serie A şi a coborât şi mai mult în clasament

Juventus Publicat pe 29 ian 2023

Juventus Torino a fost învinsă duminică, pe teren propriu, scor 0-2, de formaţia Monza, într-un meci contând pentru etapa a 20-a din Serie A, LIVE pe Prima Sport 1

Juventus Torino nu se regăseşte după depunctarea dictată împotriva sa. Torinezii au pierdut în faţa Monzei după un meci în care oaspeţii au avut un gol anulat de VAR, la Caprari, în minutul 12, şi au deschis scorul prin Patrick Ciurria, în minutul 18.

Dany Mota a majorat diferenţa în minutul 39 şi Juventus nu a mai fost în stare să revină în meci. Piemontezii sunt clasaţi pe locul 13, cu 23 de puncte, iar Monza e pe 11, cu 25 de puncte.