Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră
Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie
Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători
Lucas Vasquez şi-a stabilit viitorul Lucas Vasquez şi-a stabilit viitorul
A venit nota de plată! Sancţiunile dictate de Jandarmerie la meciul dintre Rapid şi FCSB A venit nota de plată! Sancţiunile dictate de Jandarmerie la meciul dintre Rapid şi FCSB
Ioan Ovidiu Sabău, veste uriaşă pentru fanii Universităţii Cluj! ”Este aproape rezolvat” Ioan Ovidiu Sabău, veste uriaşă pentru fanii Universităţii Cluj! ”Este aproape rezolvat”

VIDEO | Lazio Roma a învins Udinese, scor 1-0, după prelungiri, şi s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Italiei

Lazio Publicat de Răzvan Cîrceag pe 18 ian 2022

Formaţia Lazio Roma a învins, marţi, pe teren propriu, echipa Udinese, scor 1-0, după prelungiri, şi s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Italiei.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Ciro Immobile, în minutul 106.

La echipa Lazio, Ştefan Radu nu a fost convocat pentru acest meci.

În sferturile de finală, Lazio Roma va evolua contra formaţiei AC Milan.

Partida Juventus – Sampdoria se joacă tot marţi, iar meciurile Sassuolo – Cagliari, Inter Milano – Empoli vor avea loc miercuri, în timp ce întâlnirea AS Roma – Lecce este programată joi.

În sferturi mai sunt calificate şi Fiorentina şi Atalanta, care vor fi adversare.