A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

VIDEO | Leverkusen - Wolfsburg 2-0. ”Aspirinele” îşi continuă seria fabuloasă

Bundesliga Publicat de Daian Cutu pe 10 mar 2024

Bayer Leverkusen a învins duminică seara, pe teren propriu, scor 2-0, în etapa a 25-a din Bundesliga.

Oaspeţii au rămas în zece din minutul 28, când Moritz Jenz a primit al doilea cartonaş galben şi a fost eliminat. Gazdele au profitat şi Nathan Tella a deschis scorul în minutul 37 pentru echipa lui Xabi Alonso.

Florian Wirtz a închis tabela în minutul 86, la 2-0, aducând a 21-a victorie stagională pentru Bayer Leverkusen, care este lider cu 67 de puncte, la zece puncte de formaţia de pe locul secund, Bayern Munchen. Wolfsburg este a 13-a, cu 25 de puncte.