A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

VIDEO | Scene uluitoare la partida dintre Manchester City şi Tottenham! Haaland a fost la un pas să îl ia la bătaie pe arbitru

Premier League Publicat de Tudor Moisa pe 3 dec 2023

Nervi întinşi la maxim la partida dintre Manchester City şi Tottenham.

În prelungiri, Haaland a fost faultat la mijlocul terenului, dar s-a ridicat imediat şi i-a pasat perfect lui Grealish care a scăpat singur cu portarul.

Arbitrul a întors faza, după ce iniţial lăsase jocul să continue, moment în care jucătorii lui City au explodat.

Cel mai nervos a fost Haaland, care chiar şi după fluierul final a continuat scandalul.

Manchester City şi Tottenham au remizat, scor 3-3, în această seară. Kulusevski le-a furat victoria campionilor Angliei în minutul 90, asta după ce părea că Grealish dăduse lovitura cu doar câteva minute înainte.