Kenyanul Eliud Kipchoge spune că a fost victima hărţuirii online după moartea lui Kelvin Kiptum Kenyanul Eliud Kipchoge spune că a fost victima hărţuirii online după moartea lui Kelvin Kiptum
Joselu va primi ceva special, după ce a adus calificarea lui Real Madrid în finala Ligii Campionilor Joselu va primi ceva special, după ce a adus calificarea lui Real Madrid în finala Ligii Campionilor
Primul meci al sezonului din Malaezia a fost anulat după ce mai mulţi jucători au fost victimele unor violenţe Primul meci al sezonului din Malaezia a fost anulat după ce mai mulţi jucători au fost victimele unor violenţe
Debut fabulos al lui Kirill Shevchenko în faţa multiplului campion mondial Magnus Carlsen, la Varşovia Debut fabulos al lui Kirill Shevchenko în faţa multiplului campion mondial Magnus Carlsen, la Varşovia
Tony, despre meciul decisiv cu Petrolul. ”Vrem să câştigăm, dar trebuie să fim echilibraţi” Tony, despre meciul decisiv cu Petrolul. ”Vrem să câştigăm, dar trebuie să fim echilibraţi”
Irina Begu s-a calificat în turul doi la Roma. În programul de joi mai sunt trei românce Irina Begu s-a calificat în turul doi la Roma. În programul de joi mai sunt trei românce

VIDEO | Gică Hagi e din nou supărat pe elevii. ”Sunt bulversat”

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 5 apr 2024

Sepsi Sfântu Gheorghe a remizat  pe teren propriu, scor 1-1, cu Farul Constanţa, în etapa a treia a play-off-ului Superligii.

Golurile au fost marcate de Munteanu ’44 pentru Farul şi Safranko ‘45+1 pentru Sepsi.

Gică Hagi a fost supărat pe prestaţia elevilor săi din prima repriză. ”Regele” consideră că cei de la Farul au avut noroc la reuşitele anulate ale adversarilor.

”O repriză am fost zero, a doua repriză meritam să câştigăm. Am avut şansă la golurile marcate de Sepsi. Prima repriză am stat pe teren, este inexplicabil. A doua am fost mai bine, cât de cât am pus presiune, am avut şi ocazii, au avut şi ei, au fost goluri sau nu, asta este.

Le-am arătat dimineaţă jucătorilor imagini, le-am spus principiile noastre. Noi avem identitate, principii, jucăm la fel din 2017. Nu joacă doar unii, iar alţii în vacanţă. Sunt bulversat după această primă repriză”,