A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

VIDEO | Pas greşit făcut de Olympique Lyon în lupta pentru titlu în Ligue 1

Olympique Lyon Publicat de Andrei Ionascu pe 13 mar 2021

Olympique Lyon a remizat în deplasare cu Reims, scor 1-1, în etapa cu numărul 29 din Ligue 1, meci transmis pe looksport.ro/ppv3.

Gazdele au deschis scorul în minutul 33, prin Mathieu Cafaro. Tino Kadewere a egalat în minutul 90+1.

Reims, echipă neînvinsă în ultimele cinci meciuri în Ligue 1, ocupă locul 11 în clasament. Lyon are patru meciuri consecutive fără eşec şi ocupă locul 3 în clasament, după Lille şi PSG.

Sursa foto: Twitter Lyon